press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

MÜÜA

14 990€

VANA-VAIDA tee 8
RAE VALD, VAIDA KÜLA

Üldpind (m²):                     23,1

Tubade arv:                             1

Magamistubade arv:            1
Vannitubade arv:                  1

Ehitusaasta:                     1975

Müüki on tulnud väga hea investeerimiskorter (üüritootlikus ca 14%) Vaida külas, Rae vallas, mis on Tallinna piirist ainutl 18 km kaugusel. Korteri suurus on 21,3 m2 ning tegemist on nn musta karbiga (kõik lammutustööd on teie eest juba tehtud). Korter asub maja esimesel korrusel, mis teeb liikumise ja ka remonditööde teostamise eriti lihtsaks. Korteril on 3x pakettaknad, mis hoiavad väga hästi sooja selles valgusküllases korteris.  Korterisse on toodud ka elekter 3x42A, et kindlustada kõikide elektriseadmete perfektne töötamine. 

KORTER

MAJA

1975 aastal ehitatud kivimajal on 2015 aastal soojustatud fassaad ning uuenduskuuri on läbinud ka ka maja katus. Nii majas kui ka korteris on uued elektrijuhtmed ja uus torustik. Majal on mõnusalt suured trepikojad, mis annab võimaluse ka trepikojas ratast või nt lapsevankrit hoida. Trepikojal on turvauksed ning trepikojad on lukus. Erilise turvatunde annab veel majale ja selle elanikele G4S videovalve. Majal on väga tegus ühistu.

Otse korteri all asub veel 10 m2 kelder, millest on võimalik välja ehitada san-ruum, saun või mõni muu meelepärane ruum. 

Korteri teeb eriti rõõmsaks just see, et sinna paistab hommikupäike. Maja ümbrus on seal kandis rohelust täis, mis annab võimaluse kodule lähedal mugavalt grillida ja ka lastel ohutus kauguses mängimas käija. 

Üüritootlikus on selles majas ca 14% (hetkel turuhind korras korteril ca 250€)

LISAD

ÜMBRUSKOND

PARKIMINE

Ümbruskonnas on kõik eluks vajalik olemas. Lähedal on kauplus Coop. Vahetusläheduses on lasteaed, raamatukogu, põhikool, postkontor ja ka perearstikeskus. Ühistranspordi ühendus Tallinnaga on väga hea. Bussipeatus asub maja ees ning sealt väljub varahommikust hilisõhtuni nii buss kui ka marsuuttakso. Autoga on maja eest Tallinnasse ca 15 min sõit. 

 

Parkimine on maja ees tasuta. 

Korter on koheselt vaba. 

Võtke ühendust ning lähme koos vaatama, sest äkki on see just Teie uus kodu.

LISAINFO

 
P1170265_edited.jpg
MARTIN NEEME

Kinnisvara inimene

martin.neeme@milhom.ee

+372 56 266 672