välja TN 6, RAPLA LINN, RAPLA VALD, RAPLAMAA
KORTER I MÜÜK

Välja tn 6, Rapla linn, MILHOM Kinnisvara
Välja tn 6, Rapla linn, MILHOM Kinnisvara

press to zoom

press to zoom
Välja tn 6, Rapla linn, MILHOM Kinnisvara
Välja tn 6, Rapla linn, MILHOM Kinnisvara

press to zoom
1/27
P1170272.jpg

Martin Neeme

Kinnisvara inimene

3
Tuba

2
Magamistuba

1
Vannituba

50.0
m2

73 000€

Kommunaalarved suvel : 80
ja talvel: 150

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV 22.11.2021 KELL 16:00-18:00

MÜÜGILE ON TULNUD IMEILUSA VAATEGA JA OTSE KESKUSES 3-TOALINE KODU! 

MAJA
1965.aastal ehitatud 4. kordne maja on saanud täielikult nii uue kuue, kui ka sisu. Maja renoveerimise käigus tehti ära kõik tööd: fassaad, uus katus, trepikojad, elektrijuhtmestik, torustik, aknad, välisuksed, sokkel, küte. Kogu maja soojustab kessküttesüsteem, mida omakorda saab iga elanik enda mugavuste järgi reguleerida, mis omakorda aitab reaalselt kommunaalkulusid kokku hoida. Lisaks asfalteeriti kogu maja esine, kus on ka väga mugav ja tasuta parkimisala elanikele. 

KORTER
4.korrusel asuv 3-toaline kodu teeb eriti eriliseks tema privaatsus ning vaade, mis avaneb otse Rapla kultuurikeskuse keskväljakule ning ulatub isegi Rapla erilisele kirikule. Vaade võimaldab nautida kogu Rapla ilu nii päeval, kui ka öösel ning tasub märkida, et külmal aastavahetusel saab kogu tulede mängu nautida kasvõi otse koduaknalt. Ühtlasi on ka kogu korter renoveeritud viimase 2 aastat jooksul, mille käigus vahetati ka enamus juhtmestikust uue vastu. Kogu korteris on kasutatud heledaid ning mahedaid toone, mis annab võimaluse uuel omanikul pisi-detailidega oma kodu kujundada täpselt nii, nagu talle meelepärane. Korteri põrandaid katab kvaliteetne laminaat. 
Lisaväärtusena on sellel korteril veel väga head filtritega fresh-klapid, mis on paigaldatud nii, et väljast tulev külm õhk saaks enne üles soeneda. Lisaks annavad filtrid ka puhatama õhu ehk vähem baktereid, mis omakorda viitab tervemale keskkonnale. 


ELUTUBA/AVATUD KÖÖK
Elutuba on selles kodus avatud köögiga. Suurim võlu on selles, et tänu avarusele mahutab see ala kindlasti ka terve pere söögilaua, kus mõnusalt peale pikka päeva koos perega õhtusööki nautida. Köögis on olemas mööbel, el.pliit ja külmkapp – need kõik jäävad uuele omanikule. Lisaks jääb uuele omanikule ka kogu elutoa mööbel. Elutoa eripära seisneb selles, et kogu remondi käigus on säilitatud äge seina sisene kapp, kuhu saab kindlasti kogu pere erinevate hooaegade asju mahutada.

MAGAMISTUBA 1
Esimesse magamistuppa pääseb läbi elutoa. Magamistuba on täpselt piisava suurusega, mis mahutab korraliku kaheinimese voodi ning ka suure garderoobikapi. Samuti jääb ka magamistoa mööbel uuele omanikule. 

MAGAMISTUBA 2
Teine magamistuba on väga sobilik näiteks lastetoaks või miks mitte mõnusaks kodukontoriks. Tuppa pääseb otse esikust ning seetõttu on tunda seal rohkem vaikust ja saab justkui veidi eemale minna. 

VANNITUBA/WC
Vannituba ja wc on selles korteris kokku ehitatud, et ära kasutada ikka kogu ruum. Vannituppa on ära mahutatud mugav klaasustega dušinurk, kus on ka mõnulemiseks olemas vihmuti, kus peale tööpäeva on mõnus end välja lülitada. 

ÜMBRUSKOND
Maja vahetusläheduses on kõik eluks vajalik olemas. Väikse jalutuskäigu kaugusel on lasteaiad, koolid, erinevad poed, kultuurikeskus, söögi- ja meelelahutuskohad. Väga hea ühendus Tallinnaga. 

LISAD
Lisaks on korteril ka kasutusõigus ca 4m2-le keldrile, mis on puhas ja kuiv. Loomulikult on majas rahulikud ning samas tegusad naabrid, mida näitab ka maja ümbrus ja välimus. 

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!
Soovite osta, müüa või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgelt meie poole! Vajadusel aitame Teid pangalaenu taotlemisel, tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

Lisad

suured aknad

renoveeritud

imeilusvaade

valgusküllane, avar

keldriboks

aktiivne ühistu

Tallinnasse vaid 50km