TAMMSAAre tee 123, mustamäe, tallinn

KORTER I MÜÜK

press to zoom
Tammsaare tee 123
Tammsaare tee 123

müüdud

press to zoom

press to zoom
1/34

Kommunaalarved suvel : 90

ja talvel: 190

P1170272.jpg

Martin Neeme

Kinnisvara inimene

4

Tuba

3

Magamistuba

1

Vannituba

60,5

m2

98 000€

MAJA


1967 aastal ehitatud paneelmaja ehitati algupäraselt doktoritele, mis tagab kindlasti maja parema kvaliteedi. Maja on läbinud täieliku välise renoveerimise ning soojustuse aastal 2014. Lisaks on soojustatud majal ka katus. Majal vahetatud ära ka torustik, küttesüsteemid, ventilatsioon ja uuenduskuuri on läbinud ka rõdupiirded. Kõik eelmainitu on tõestus sellele, et majal on väga tegus ja toimiv ühistu. Korter asub 5-kordse maja 4.korrusel.

KORTER


4-toalise korteri peaaegu kõik kahekordsed pakettaknad on suunaga sisehoovi poole, mistõttu on korter korduvalt rahulikuma olemusega. Lisaks paistab kogu korterisse päevapäike, mistõttu on suurepärane võimalus nautida oma rõdul päikese paitust ning õhtuti näeb isegi päikseloojangut. Kõik aknad on kaetud tumenduskiledega, mis teeb korteri eriti privaatseks ning ühtlasi kaitseb ka suvekuudel liigse kuumuse eest. Korteri ainsaks läbikäidavaks toaks on elutuba, kus kindlasti on ruumi kõigile. Korter on läbinud järjepidevalt väiksemaid värskendusi ja seetõttu on korter täielikult säilitanud oma sära. Kogu korteri põrandaid katab soe kilpparkett. Suure lisana on korterile paigaldatud veel radikad, mida on võimalik oma soovide järgi reguleerida ning sellest on ühtlasi ka sõltuv siis soojusarve.

KÖÖK


Kööki on selles korteris ära mahutatud kõik eluks vajalik. Korralikult on läbi mõeldud kõik kapid ning panipaigad. Uuele omanikule jääb kogu köögimööbel koos tehnikaga.

ELUTUBA


Elutuba on selles korteris kodu südameks. Ühtlasi on elutuba korteri ainus läbikäidav tuba, mistõttu on selles toas tervel perel väga mõnus aega veeta. Elutoast pääseb ka korteris olevale päiksepoolsele rõdule, kus on võimalik värsket õhku nautida või näiteks pesu kuivatada. Elutoas jääb uuele omanikule enamus mööblist (sh diivan, lauad, tv-alus, kummutid).

MAGAMISTUBA 1 – MASTER BEDROOM


Sellesse magamistuppa mahub kindlasti ära suur kaheinimese voodi, öökapid ning isegi kummut. Tuba on mõnusalt avar ning päevasel ajal väga valgusküllane.

MAGAMISTUBA 2,3 – LASTE -või KÜLALISTOAD


Kahte järgmisesse magamistuppa pääseb elutoast. Üsna identsed toad sobivad ideaalselt lastetubadeks, külalistubadeks või miks mitte ka mõnusaks kodukontoriks.

VANNITUBA/WC


Vannituba ning wc on selles korteris koos. Korteris on olemas ka vann, kus on peale väsitavat tööpäeva imeline võimalus spa-mõnusid nautida.

LISAD


Korteril on lisaks veel välja ehitatud walk-in garderoob (ELFA), kuhu on ära mahutatud ka pesumasin, mis jääb uuele omanikule. Loomulikult on garderoobi sisenemisel olemas ka liuguksed, millest 1 on maast laeni peegeluks. Väga mugav ennast enne välja minekut sättida. Korteriga tuleb kaasa kasutamiseks veel tavapärasest suurem keldriboks, kus on hea võimalus mahutada terve pere hooajaväliseid asju.

ÜMBRUSKOND


Logistiliselt asub maja väga heas kohas, mistõttu on väga lihtne liikuda igas linna suunas. Ühistranspordi valikuid on mitmeid ning igaüks leiab oma võimaluse. Vahetuseläheduses on kaubanduskeskus Mustamäe ja Mustika, millest viimases on Prisma lausa 24H avatud. Jalutuskäigu kaugusel on ka 24/7 avatud jõusaal, koolid, lasteaiad, noortekeskus.

PARKIMINE


Parkimine selles piirkonnas on tasuta maja ees või ümbruskonnas.

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!

Soovite osta, müüa või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgelt meie poole! Vajadusel aitame Teid pangalaenu taotlemisel, tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

Lisad

  • suured aknad

  • rõdu 

  • vann

  • valgusküllane, avar

  • suur keldriboks

  • aktiivne ühistu

  • PRISMA 24H

  • mööbel hinnas