STAADIONI 8, KAEREPERE, KEHTNA VALD, RAPLAMAA
KORTER I MÜÜK

Staadioni 8, Kaerepere MILHOM Kinnisvara
Staadioni 8, Kaerepere MILHOM Kinnisvara

press to zoom

press to zoom
Staadioni 8, Kaerepere MILHOM Kinnisvara
Staadioni 8, Kaerepere MILHOM Kinnisvara

press to zoom
1/38
P1170272.jpg

Martin Neeme

Kinnisvara inimene

3
Tuba

2
Magamistuba

1
Vannituba

60.1
m2

49 990€

Kommunaalarved suvel : 90
ja talvel: 190

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV 23.11.2021 KELL 16:00-18:00

MAJA 
Kaerepere keskuses asuval korterelamul on 3 korrust ning korter ise asub teisel korrusel. Maja on vastavalt võimalustele ja vajadustele ka renoveeritud. Näiteks on majas täielikult renoveeritud trepikojad ning ka katus on soojustatud ning renoveeritud. 


KORTER
3-toaline korter on läbinud täieliku renoveerimise, mille käigus on kogu korter tehtud üsna omapäraseks ning hubaseks koduks. Renoveerimise käigus on tehtud sirgeks kõik korteri seinad, vahetatud kõik juhtmed ja torustik. Erilise hubasuse loomiseks on laematerjalina kasutatud puitu, mistõttu on ka laed palju ilmekamad. Kogu korteris on aknad vahetatud ning põrandaid katab laminaatparkett. Üldiselt on korteris kasutatud pehmeid ning rahulikke toone, mis teevad selles korteris tunde eriti koduseks. Korterisse on paigaldatud elektriradiaatorid, kuid samas on võimalik ka kogu kodu kütta keskkütte süsteemiga. Korteri välisukseks on valitud eritellimusel valmistatud täispuidust turvaline uks. Esikus asuv garderoobikapp jääb uuele omanikule, kuhu on väga mugav enda üleriideid mahutada tervel perel. 

ELUTUBA/KÖÖK
Elutuba ning köök on selles korteris kokku ehitatud, mis annab omakorda kogu kodule väga palju avarust juurde. Hea planeeringuga on siiski säilitatud nö köögi pool ning elutoa pool, kus mõlemal mängumaal saavad pereliikmed rahulikult toimetada. Elutoa teeb eriti avaraks ning valgusküllaseks terve päeva päike, mis elutoa aknast kenasti paista on. Kogu köögimööbel on valmistatud eritellimusel ning on väga kvaliteetne. Uuele omanikule jääb ka enamus köögitehnikast (el. pliit, ahi, kubu, nõudepesumasin). Kõik selleks, et uut eluteed oleks võimalikult mugav alustada. 

WC/VANNITUBA
Vannituba ja wc on selles kodus kokku ehitatud. Vannitoas on parajas suuruses dušinurk, kus mõnusalt peale tööpäeva nö lõõgastuda. Lisaks on vannituba piisavalt avar ja suur, et mahutab ära ka pesumasina ning muud vajalikud asjad, mis vannituppa kuuluvad. Pesemiseks on vannituppa paigaldatud 100L boiler, millega peseb kindlasti terve pere ja ehk jääb ülegi sooja vett. Ja kui uuele koduomanikule meeldib vannitoas omada sooja põrandat, siis selles vannitoas on olemas valmidus vesi-põrandaküttele. 

MAGAMISTUBA 1
Esimene magamistuba on hetkel mõeldud lastetoana. Tänu oma piklikule olemusele mahutab see tuba vabalt ka mitu last. Väikeste muudatustega sisustuses on väga lihtne teha sellest toast ka näiteks kodukontor. Uuele omanikule jääb ka suur kapp, kuhu saab hõlpsasti oma asju mahutada.

MAGAMISTUBA 2
Teise magamistoa eelis on tema rõdu, kus mõnusalt hommikupäikest nautida ning värsket õhku hingamas käija. Lisaks jääb selles toas uuele omanikule suur peegelustega garderoobikapp, kuhu saab mahutada kindlasti mitme hooaja asju. 

ÜMBRUSKOND 
Kogu Kaerepere ümbruskond on väga sobiv lastega peredele ning liikumist armastavale inimestele. Kõik on vaid pisikese jalutuskäigu kaugusel. Vahetusläheduses on olemas pood, uus lasteaed, põhikool, raamatukogu, spordikompleks koos ujulaga ning hooajaliste sportimisvõimalustega. Näiteks on võimalus suvel mängida tennist või talvel uisuplatsil
uisutada. Kogu Kaereperel on väga hea ühendus ka teiste keskustega. Kergliiklustee viib otse Rapla ning ka Kehtna. 


LISAD
Lisaks on loomulikult olemas sellel kodul kasutusõigus ka keldrile, mis on kuiv ning puhas. Parkimine on maja ees ning tasuta. 

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!
Soovite osta, müüa või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgelt meie poole! Vajadusel aitame Teid pangalaenu taotlemisel, tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

“Kinnisvaratehing peab olema kui lihvitud teemant - lihtne, läbipaistev ja perfektne”
- MILHOM Kinnisvara

Lisad

suured aknad

läbi maja planeeringuga 

suur köök

valgusküllane, avar

keldriboks

aktiivne ühistu

Tallinnasse vaid 50km