press to zoom
ÜÜRITUD!
ÜÜRITUD!

press to zoom

press to zoom
1/53

MÜÜA

89 900€

ÖÖKULLI 5
VALTU, RAPLAMAA

Üldpind (m²):                        80

Tubade arv:                             3

Magamistubade arv:            2
Vannitubade arv:                  1

Ehitusaasta:                            -

Rapla külje all Öökullis asuv ridaelamuboks on kodu, mis täidab kõik Teie ootused. Kivimaja keskel asuv ridaelamuboks jaotub kahele korrusele (lisaks veel maa alune kelder, millele on ligipääs toast). Esimesel korrusel asetseb suur köök-söögituba, millele on käsitöö näol antud väga efektne välimus. Esimeselt korruselt leiab veel suure vanniga vannitoa, wc, walk-in garderoobi, panipaiga suure peegli tagant ning loomulikult ka tuulekoda. 
Teine korrus on justkui unistuste puhkeala. Seal asetseb avar elutuba koos kaminaga ning kaks imelise vaatega magamistuba. 
Justkui armas maja ridaelamuboksi kestas, mille kommunaalkulud on aastaringselt väga madalad (ca 35€)! 

RIDAELAMU

I KORRUS

KÖÖK
Kööki on kujundatud sisedisaineri poolt ning kogu mööbel on tehtud eritellimusel ja käsitööna. Köögimööbel on valminud täispuidust ning samast materjalist on valminud ka põrandad, et jalgadel võimalikult soe oleks. Köögitehnika, mis jääb ostu korral kõik sisse, on äärmiselt kvaliteetne. Segisti on firmalt FRANKE, integreeritud ahi SMEG-ilt, graniitkraanikauss ning integreeritud nõudepesumasin. Köögis asub veel suur kamin koos soojamüüriga, mis kütab ka kõige krõbedamal talvel olemise mõnusalt soojaks. Loomulikult on aknad kahekordsed pakettaknad ja võimalikult avarad, et nautida neid looduse visuaalseid mänge selles looduskaunis kohas. Köögist viib veel tagahoovi uks, et soovi korral oma hommikukohvi nautida mõnusal hoovil rahuliku linnulaulu kuulates. 
Kööki kaunistab veel hästi asetatud kohtvalgustid, puitrulood ning akvaarium, mis soovi korral jääb uuele omanikule. 


VANNITUBA
Vannitoas ootab Teid suur vann, kus mõnusal talveõhtul saab lausa kahekesi spa-mõnusi nautida. Vannituba on ehitatud väga kvaliteetselt. Kogu sisustus ning sh pesumasin jäävad uue omaniku kasutusse. 

ESIK
Esikust on ligipääs wc-le ning walk-in garderoobile, mis on kenasti sisustatud riiulitega, et sinna saaks mahutada võimalikult palju asju. Esikus asub veel eritellimusel tehtud suur maast laeni peegeluks, mille taha on organiseeritud vahva panipaik näiteks ehete või muude nipsasjade jaoks. Esikust viib käsitööna valminud ning valgustatud trepp teisele korrusele. 

ELUTUBA
Elutoas avaneb suurepärane võimalus tervele perele puhkamiseks. Elutoas saab nautida terve perega teleka nii vaatamist kui ka akendest paistvat imelist loodust ning samal ajal annab mõnusa tunde suur õhkkütte kamin. Seinad on kaetud savikrohviga ning on kaunistatud efektsete ornamentidega, mille tõeline ilu saabub õhtutundidel, kui päeva päike on elutoa akende tagant juba loojunud. Elutoa põrandaid kaunistab saareparkett ning eriti elavaks ja hubaseks teevad elutoa trepipiirded, mis on valmistatud käsitööna köiest ning palkidest. Ka trepi käsipuule ning piiretele on lisatud väga efektsed valgustid, et ka pimedal ajal oleks võimalikult soe ning kodune tunne. Elutuppa on ka paigaldatud lakke ventilaator, et võimalikult hästi jaotada soojust kogu ridaelamuboksis. Elutoa sisustus kuulub osaliselt hinna sisse, ülejäänud kokkuleppel. 

MAGAMISTUBA 1
Selles magamistoas on imeline vaade loodusesse ning kogu sisustuses on kasutatud nooruslikke ning säravaid toone. Põrand on kaetud värskelt vanutatud stiilis laminaadiga. 

MAGAMISTUBA 2
Ka selles toas on kaunis vaade loodusesse. Ning kuna seal pool maja on see viimane ridaelamu, siis on lõpmatu vaade magamistoast otse loodusesse. Magamistoa muudab eriti efektseks laes asetsevad valgeks peitsitud efektpalgid. Ühtlasi on ka magamistuppa ehitatud sobivas suuruses puidust garderoob, kuhu just kõige lemmikumad riideesemed tuua. 

II KORRUS

LISAD

  

Võtke ühendust ning lähme koos vaatama, sest äkki on see just Teie uus kodu.Majal on uus katus ning vahetatud on ka torustik ja enamus juhtmestikust. 

Maja all asetsev kelder on ca 20 m2 suur ning sissepääs on sinna toast. Keldris on ka ühtlasi kenasti ära organiseeritud riiulid jms, et moosi- ning mahlapurke oleks võimalikult lihtne ladustada. Kelder on puhas ja kuiv. 

Maja kõrval asub veel väga korralik kuur, kuhu saab mahutada mitme talve puud. 

Maja ümbruses on võimalus veel grillida ning ees ootavad uut omaniku väga sõbralikud naabrid. 

  Võtke ühendust ning lähme koos vaatama, sest äkki on see just Teie uus kodu.Läheduses asub ka muinasjutuliselt kaunis Öökulli tehisjärv, kus toimub suviti vahvaid külaüritusi, saab grillida, võrkpalli mängida, ujuda ning isegi parvega järve peal sõita. Järve teisel pool on olemas veel suur külakiik, kuhu mahub korraga kiikuma mitu perekonda. 
Vahetusläheduses on olemas ka koolid, lasteaiad, ostlemiseks erinevaid poode, meelelahutuspaiku ning Raplasse ja Kehtnasse viib ka osaliselt valgustatud kergliiklustee. Rapla kesklinna ca 2km. 

ÜMBRUSKOND

LISAINFO

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!

Soovite osta, müüa või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgelt meie poole! 
Vajadusel aitame Teid pangalaenu taotlemisel, tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

 
P1170295_pp.jpg
AIMIKA MÜRKHEIN

Kinnisvara inimene