DSC_8485
DSC_8485

press to zoom
DSC_8304-Edit
DSC_8304-Edit

press to zoom
DSC_8330
DSC_8330

press to zoom
1/57

MÜÜA

76 900€

ÖÖKULLI 4/1
VALTU, RAPLAMAA

Üldpind (m²):                   82,2

Tubade arv:                           3

Magamistubade arv:          2
Vannitubade arv:                 1

Ehitusaasta:                   1978

 

 

Katastrinumber:     66904:002:0720

Rapla külje all Öökullis on uusi omanike ootav kodu, kuhu mahub mõnusalt aega veetma terve pere. Öeldakse, et köök on kodu süda ning see armas kodu kinnitab seda väidet täielikult. Köök on nii suur, et mahutab ka kõik sugulased ilusti ära. Maja külge on ehitatud üsna suur terrass, kus saab hommikupäikse kõrvale mõnusalt kohvi nautida või suveti grillida. Kivimajas asuva ridaelamuboksi juurde kuulub ka oma maalapp (2958 m²) ning sissesõidu tee. Muuhulgas on loomulikult võimalik kasutada ka ühiselt kasutatavat teed. Justkui oma maja koos maalapi ning privaatse sissesõiduteega ridaelamuboksis. 

DSC_8459.jpg

RIDAELAMU

DSC_8330.jpg

I KORRUS

KÖÖK-SÖÖGITUBA

Köök on kodu süda! Selles köögis võib kiiresti süüa teha ning võib vabalt vanaema retsepte proovida ka päris puupliidil või puuahjus. Kööki soendab mõnusa hõnguga ja väga kvaliteetselt ehitatud soojamüür. Köök on sisustatud väga vastupidava ja kvaliteetse ARENS köögimööbliga ning ARISTONI tehnikaga , mis jääb kõik uuele omanikule. Köök on väga hästi läbi planeeritud, et liialt ruumi suures köögis kaduma ei läheks. Kindlasti mahub mitu inimest kööki toimetama. Köögi põrand on osaliselt plaaditud ning ülejäänud põrandat katab laminaat-parkett. Kogu mööbel ja tehnika, mis piltidelt näha, jääb uuele omanikule, et juba sisse kolides head kodutunnet tunda. 

VANNITUBA/WC

Vannituba ja wc asuvad maja esimesel korrusel ning on eraldi, et vältida hommikusi järjekordi. Vannitoas on juba välja ehitatud ruum pesumasinale, et pesumasin saaks kindlalt fikseeritud ning ei oleks igapäeva tegevustel ees. Vannitoas on veel väga mõnus aurusauna võimalustega dušš, mis omakorda on veel nii suur, et seal saab vannimõnusi ka sumedatel talveõhtutel nautida.  

ESIK 

Esikust on ligipääs wc-le, vannitoale ning keldrisse. Esiku viimistlus on heledates toonides, mis annab kindlasti kogu alumisele korrusele avarust juurde. Esikust viib teisele korrusele ka armas trepp, kus ootab koduelanike õdusaks olemiseks elutuba ja magamistoad. 

ELUTUBA

Elutuba on suur ja avar. Eriti avaraks teevad elutoa tema suured aknad, millest paistab otse oma krunt ja imeilus roheline loodus. Elutuba ja ühtlasi ka teist korrust soojendab väga kvaliteetne ja ökonoomne õhksoojuspump Mitsubishi Electric. Elutuppa paistab päevapäike, mis teeb selle puhketoa eriti valgusküllaseks ja avaraks. 

MAGAMISTOAD

Magamistubade aknad jäävad maja taha, mis tähendab, et hommikupäike ning kuumus varastel suvehommikutel magamist ei sega. Magamistoad on täpselt paraja suurusega ning mahutavad kindlasti suure voodi ning voodikapid kenasti ära ning ruumi jääb mõnusalt ka liikumiseks. Väga lihtsa vaevaga saab ühest magamistoast näiteks kasvõi kodukontori teha. 

DSC_8417.jpg

II KORRUS

DSC_8452.jpg

LISAD

 Ridaelamu esimesel korrusel on uus juhtmestik ja torustik, mis tähendab, et väga suured tööd on tehtud ning jällegi on uuel omanikul väga mugav armsa Rapla linna külje all uut elu alustada. 

Lisaks on ridaelamul veel oma kelder, kuhu pääseb korteri esikust. Kelder on kuiv ning põrand valatud betoonist. Kui olete saunasõber, siis keldril on ka valmisolek sauna ehitamiseks. 

Oma suurele krundile saab veel ehitada kindlasti vahva grillimisplatsi või näiteks lastele väikse mänguväljaku. Kuniks grillimisplatsi veel ei ole, saab grillida suurel terrassil, mis asub maja ees. Terrass on ehitatud väga kvaliteetsetest materjalidest ning on ümbritsetud aiaga, et säilitada veelgi privaatsust. 

Uut omaniku ootavad ees väga sõbralikud ning seltsivad naabrid. Ühtlasi on kogu külaselts väga aktiivne. 

 Läheduses asub ka muinasjutuliselt kaunis Öökulli tehisjärv, kus toimub suviti vahvaid külaüritusi, saab grillida, võrkpalli mängida, ujuda ning isegi parvega järve peal sõita. Järve teisel pool on olemas veel suur külakiik, kuhu mahub korraga kiikuma mitu perekonda. Lisaks kaunistab järveümbrust ka külale sobivas suuruses laululava, kuhu tihtipeale kutsutakse ka laulumehi laulma.  
Vahetusläheduses on olemas ka koolid, lasteaiad, ostlemiseks erinevaid poode, meelelahutuspaiku ning Raplasse ja Kehtnasse viib ka osaliselt valgustatud kergliiklustee. Rapla kesklinna ca 2km. 

DSC_8485.jpg

ÜMBRUSKOND

LISAINFO

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!

Soovite osta, müüa või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgelt meie poole! 
Vajadusel aitame Teid pangalaenu taotlemisel, tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

 
P1170295_pp.jpg
AIMIKA MÜRKHEIN

Kinnisvara inimene