ÖÖKULLI 3, RAPLA LINN, RAPLAMAA

KORTER I MÜÜK

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/40
P1170295_pp.jpg

Aimika Mürkhein

Kinnisvara inimene

3

Tuba

2

Magamistuba

1

Vannituba

61,8

m2

69 000€

Kommunaalarved suvel : 80

ja talvel: 180

Müüki on tulnud ideaalne 3-toaline perekorter, mis on täielikult möbleeritud ning asub Rapla linna väga hinnatud rajoonis Ööbikus.

KORTER


Kivimaja 3.korrusel asuv 3-toaline korter on värskendatud ja täielikult möbleeritud ning uueks pereks valmis. Korterit soendab talveajal uuendatud süsteemidega keskküte. Korteril on läbi maja planeering, mis teeb terve kodu väga valgusküllaseks. Kõik toad on eraldi sissekäiguga, mis tähendab, et tagatud on kõikidele pereliikmetele privaatsus. Korterisse sisse astudes on kohe suur esik, kus kõik pereliikmed mahuvad kasvõi korraga oma üleriideid riietuma. Korteril on kahekordsed pakettaknad ning juhtmestik on osaliselt vahetatud.

KÖÖK


Kööki ehk korteri süda sisustab valge skandinaavia stiilis köögimööbel, hea vaade männimetsale ning väga kvaliteetne köögi- ja kodutehnika. Uuele omanikule jääb köögis asetsev pesumasin-kuivati (AEG), mis teeb terve pere riiete hoolduse eriti lihtsaks ning ühtlasi ei ole karta kodus ka liigse niiskuse eest. Köögiperenaise elu teeb eriti mugavaks köögis olev kvaliteetne ahi firmalt BEKO ning induktsioonpliit ja loomulikult integreeritud nõudepesumasin. Väga eriliseks teeb köögi veel suur kahepoolne külmkapp (LG), mida ei pea ostukorvi peale mõeldes avama, vaid paari vajutusega esipaneelile on näha külmkapi sisu läbi paneeli. See omakorda teeb külmkapi väga uudseks ning ökonoomseks.

VANNITUBA/WC


Vannituba ning wc on selles armsas kodus eraldi, et kõikidel pereliikmetel oleks võimalikult mugav oma hügieenitoiminguid läbi viia. Korteris on olemas ka vann, mis teeb sumedad talveõhtud peale pikka tööpäeva eriti nauditavaks.

ELUTUBA


Elutuba on piisavalt suur, et lisaks tervele perele ka mõned külalised sinna ära mahuks. Hetkel on osa elutoast kasutatud sööginurgana ning ikka on ruumi piisavalt. Elutoast avaneb vaade tagahoovi, kus on alati kõik hooldatud ning ka kõrvalmajad on renoveeritud. Elutuppa jääb uuele omanikule suur diivan, telekas koos telekaalusega ning söögilaud koos toolidega. Nii on uuel perel ennast eriti lihtne sisse sättida ning koduselt tunda.

MAGAMISTUBA


1.magamistoas on olemas uuele omanikule sisse ehitatud garderoobsüsteem, kummut, suur kaheinimese voodi ning peegel. Magamistuppa paistab mõnus päevane ja õhtune päike, mis teeb õhtused olemised seal eriti mõnusaks ning ühtlasi hommikuti ei paista päike otse silma.

MAGAMISTUBA 2/LASTETUBA


2.magamistoas on lisaks avarale ruumile veel olemas rõdu, mis on suunaga ilusa rohelise ja vaikse sisehoovi poole. Tuba on veidi ilmekamaks muudetud ühe efektseinaga ning mõne vahva pisikese riiuliga, kuhu on imearmas panna paar pilti või muud kaunistust. Sellesse tuppa jääb ka parajalt suur garderoobkapp, kuhu saab mahutada kindlasti palju asju.

ÜMBRUSKOND


Konkreetne Ööbiku piirkond on perede jaoks Raplas väga hinnatud rajoon. See peaaegu linna südames, aga samas oma armas kodu männimetsa all. Kogu rajoon on teinud läbi aegade koostööd selleks, et rahu säiliks selles piirkonnas. Näiteks oli varasemalt võimalus sõita sealt majade vahelt nö läbi, aga nüüd tehti läbisõit võimatuks ning tänasel päeval eriti võõrast rahvast seal liikumas ei näegi. Maja ümber on veel vahvad metsarajad, mänguplatsid ning valgustus. Loomulikult on vahetusläheduses koolid, lasteaiad, toidupoed, kauplus Magaziin, toidukohad ning palju erinevaid teenuseid, mis Rapla linnale omane.

LISAD


Korteriga tuleb kaasa ka standardsuuruses keldriboks, kuhu on väga mugav hooajaväliseid asju hoiustada. Korteri trepikodade igal korrusel on ka suured ühiskasutatavad rõdud, kus soovi korral on võimalus näiteks pesu kuivatada või lihtsalt värsket õhku käia nautimas. Parkimine on korraldatud otse maja ette ning tasuta. Trepikoda on turvaline ning ööpäevaringselt lukustatud. Naabrid on selles rajoonis väga kokkuhoidlikud ning sõbralikud.

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!


Soovite osta, müüa või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgelt meie poole! Vajadusel aitame Teid pangalaenu taotlemisel, tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

Lisad

  • suured aknad

  • läbi maja planeeringuga 

  • suur köök

  • valgusküllane, avar

  • keldriboks

  • aktiivne ühistu

  • Tallinnasse vaid 60km