nooruse 4, kehtna, raplamaa
RIDAELAMU I MÜÜK

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/63
P1170272.jpg

Martin Neeme

Kinnisvara inimene

4

Tuba

3

Magamistuba

2
Vannituba

91,7
m2

49 000€

Kommunaalarved suvel : 30
ja talvel: 80

Müügile on tulnud väga avara planeeringuga 2-kordne ridaelamu, millel on olemas eraldi keldrikorrusel kaminaruum ning puuküttega saun ja pesuruum. Lisaks ridaelamule ootab uut omanikku ka maa-alune kelder ning garaažiboks. 

RIDAELAMU

Kokku on ridaelamul 4 avarat tuba, mis sobivad ideaalselt magamistubadeks ning samuti ka kontoriks või miks mitte mõneks hobiruumiks. Toad jagunevad kahele korrusele, mis annab igale pereliikmele mõnusalt privaatsust. Ridaelamul on enamus aknad vahetatud kahekordsete pakettakende vastu ning ühtlasi on ridaelamul ka osaliselt uus torustik.

1.KORRUS

1.korrusel asub maja süda ehk köök, mis mahutab toimetama kogu pere. Vaade on köögist maja ette ning vastasmajad on piisavalt kaugel, et säilitada kogu privaatsus. Köögis on olemas ka toimiv puupliit, kus valmivad just kõige paremad küpsetised. Lisaks on olemas muidugi ka el.pliit, et vajadusel perele kiiremalt toitu valmistada. Esimesel korrusel asub veel eraldi WC, esik ning suur ja avar elutuba, kust pääseb mõnusale terrassile, kus on olemas juba terrassimööbel ja grillnurk grilliga. Terve esimese korruse põrandaid katab kilp-parkett.  Esimese korruse esikust on pääs nö keldrikorrusele. 1.korrusele on ka paigaldatud õhksoojuspump, et vajadusel veel mugavamat lahendust kütmiseks kasutada ning loomulikult suvekuudel jahedamat kodu nautida. 

2.KORRUS

Teisele korrusele viib lai ja uhke trepp. Teisel korrusel ootab uut omaniku 3 tuba, mis kõik sobivad nii magamistubadeks, kui ka lisa elutoaks või kontoriks. Teisel korrusel on ka kokku ehitatud wc/vannituba, mis teeb olemise kindlasti mugavamaks. Teisel korrusel on ka vaatega maja tagumisele poolele suur rõdu, millest avaneb imeline vaade rohelusse ning lisaks saab vaadelda veel päikese käes mänglevaid hobuseid ja nende varssasi.

KELDRIKORRUS/SAUN

Selles ridaelamus ei ole keldrikorrus niisama kelder. Keldrikorrusele pääseb 1.korruse esikust ning sisenedes jääb vasakut kätt avar kaminaruum, kuhu on huvilisel võimalik ehitada või taastada olemasolev kodubaar või mõnus lõõgastusruum. Paremale poole jääb puuküttega saun, mis on täiesti kasutatav juba praegu. Saunas on olemas ka eraldi pesuruum ning eesruum, kus mõnusalt kuumast saunast puhkust võtta.
Edasi liikudes on maja alla veel ära mahtunud ka maja soojusallikaruum, milleks on puuküttega keskküttesüsteem. Loomulikult on seetõttu ridaelamu kommunaalkulud üsna soodsad. Nn katlaruumi on mahutatud ka suur 200L el boiler. 

LISAD

Uuele omanikule tuleb koos ridaelamuga kaasa ka ca 40 m2 suurune maa-alune kelder, kus on võimalik säilitada enda, kui ka vanaema hoidiseid. Lisaks on ostjal võimalus ka garaažile, kus mugavalt oma asju hoida või mõne hobiga tegeleda. 
Maja ümbrus on suur ning rohelust täis. Kogu maja elanikel on suur ühine ala, mida heaperemehelikult kasutada. Lisaks on võimalus pidada ka aiamaad, kus saab palju saadusi ise kasvatada. Olemas ka vilja kandvad õunapuud, millest saab kindlasti väga head õunamahla.
Ridaelamule on paigaldatud ka uus elektrikilp.

ÜMBRUSKOND 

Nooruse tänav on Kehtnas väga hinnatud rajoon. Just oma rahu ja mõnes mõttes väikese eraldatuse poolest. Kehtna keskmesse on ca 500m jalutamist läbi ilusa mõisapargi. Kehtnas on ühtlasi ka olemas kõik eluks vajalik. Coop kauplus, lasteaed, põhikool, kutsehariduskeskus, kunstikool (erinevad huvialaringid), kohvik, ilusalong, treeningsaalid – kõik vaid väikese jalutuskäigu kaugusel. 

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!

Soovite osta, müüa või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgelt meie poole! Vajadusel aitame Teid pangalaenu taotlemisel, tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

Lisad

  • suured aknad

  • rõdu 

  • vann

  • valgusküllane, avar

  • suur keldriboks

  • garaaźiboks

  • saun

  • mööbel hinnas