NAHKRU MAJA, RAKA KÜLA, RAPLAMAA

MAJA I MÜÜK

press to zoom
Nahkru Raka küla
Nahkru Raka küla

müüdud

press to zoom

press to zoom
1/45

Kommunaalarved suvel : -

ja talvel: -

P1170272.jpg

Martin Neeme

Kinnisvara inimene

9

Tuba

5

Magamistuba

1

Vannituba

290

m2

65 000€

Müügile on saabunud väga suure krundiga ning võimsate võimalustega maja Nahkrus, Raplamaal!

MAJA

Maja oma suuruselt on ca 290 m2, millest ca 100 m2 on välja ehitatud ning on koheselt elamiseks valmis. Väljaehitatud osal on kõik puit-alumiinium aknad. Majja tuleb elekter 20 amprit. Maja teine osa on ehitatud hiljem juurdeehitusena ning seal ootab ees uut elanikku väga mõnus kaminasaal, suur köögi võimalus, kahe korruse peale jaotuvaid magamistube ning teisel korrusel suur terrass, millelt saab nautida imeilusat looduse mängu nii suvel, kui ka talvel. Majal on mõlemasse ossa läbikäik seest olemas, et suures majas liikumine oleks võimalikult mugav.

UUS/VÄLJAEHITATUD OSA (ca 100 m2)

Hetkel on majast täielikult kasutusel ca 100 m2, mis hõlmab endas suur köök-söögituba, elutuba, 2 magamistuba, wc/vannituba ning loomulikult majale omapärane suur sahver, kus hoiustada kõik head moosid ja mahlad. Maja puhas vesi tuleb puurkaevust, mida omakorda puhastab veel spetsiaalne veepuhastussüsteem. Majal on lokaalne kanalisatsioon ning uuendatud torustik.

KÖÖK

Köök on ehitatud nö vanasse rehekööki, kus on siiani säilitatud kohati ka mõnus ja hubane madal lagi. Köögis asetseb veel korralik pliit koos soojamüüriga, mis kütab nii kööki, kui ka ühte magamistuba. Köögis on olemas ka elektripliit, millel vajadusel kõik kiired toimingud teha saab. Köögis on olemas ka köögimööbel ning korralik söögilaud koos toolidega.

TOAD

Väljaehitatud pooles on väga efektsed, paraja suuruse ning valgusküllased toad. Elutoas on ka veel ahi koos soojamüüriga, mis omakorda kütab elutuba ning teist magamistuba. Tänu soojamüüridele on majas väga mõnus hõng. Täpselt nii, nagu ühes korralikus majas olema peab! Elutoa põrandat katab kaunis laminaatparkett.

WC/VANNITUBA

WC ning vannituba on selles pooles kokku ehitatud ning kenasti on ära mahtunud sinna dušinurk, wc, valamu koos valamukapiga ning ka pesumasin. Majale annab sooja vett 150L kvaliteetne ariston boiler. Kanalisatsioon majal on lokaalne. Vannituba soendab eraldi põrandaküte, mis teeb põranda lihtsasti hooldatvakas ning jalale väga mõnusaks.

LISAD

Uues osas on veel väga mahukas sahver, mis võimaldab oma aiast korjatud õuntest ning marjadest kõik moosid ära ladustada talveks. Sahvrisse pääs on köögist.

JUURDEEHITUS (ca 190 m2)

Juurde ehitatud osal on valmisolek koheselt jätkata pooleliolevat ehitust. Juurde ehitatud osal on väga avarad ja väga ägedate planeeringutega toad. Toad jagunevad kahele korrusele ning teisel korrusel on ka ühtlasi väga avar ja imelise vaatega terrass otse loodusesse. Talviti saab sealt vaadata loomade mängu kohevas lumes ning suviti kaunist päikseloojangut. Sellel majaosal on 5 tuba ning eraldi esimene osa, millest soovikorral saab välja ehitada suure garaaži või miks mitte soovikorral väga suure köök-söögitoa.

LISAHOONED

Lisahoone nr 1 on majal täiesti toimiv maa-alune kelder, kus on võimalus säilitada veel rohkem kõiki aiasaadustest saadud hoidiseid.
Lisahoone nr 2 on suur tulevane külalistemaja/saunamaja või mis iganes soov sinna ehitada on. Hetkel kasutatakse suurt hoonet eelkõige asjade hoiustamiseks. Hoonel on alles väga korralik vundament ning kogu puitkarkass on väga heas seisus.
Lisahoone nr 3 on hetkel kasutusel samuti hoiuruumina, kuid on pigem loodud väikseks aiamajakeseks või väiksemaks garaažiks. Väga lihtsa vaevaga saab ehitada sinna mõnusa väliköögi, kus suvistel õhtutel koos oma perega väga mõnusaid grill-õhtusööke teha ja nautida.


AED

Aias ootab uut omanikku väga mitmeid head õunasordid ning värsked marjapõõsad. Loomulikult majale kohaselt on võimalus ka kasvuhoonet kasutada. Maja on täielikult ümbritsetud aiaga, et neljajalgse sõbra puhul oleks ka temal võimalus kogu seda suurt ruumi seal vabalt nautida.

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!
Soovite osta, müüa või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgelt meie poole! Vajadusel aitame Teid pangalaenu taotlemisel, tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

Lisad

suured aknad

läbi kahe korruse

planeeringuga 

suur köök

valgusküllane, avar

maakelder

kaev

Tallinnasse vaid 46km