MÜÜGIPAKKUMISED

paldiski mnt 59, kristiine, tallinn

159 990€

2 Tuba

 3.korrusel asuv 2-toaline skandinaavia stiilis kodu on eriline oma privaatsuse ning vaate poolest, kus saab rahulikult mõtteid mõlgutades kaugustesse vaadata ning omada ka väga head ülevaadet hipodroomil toimuvast.

ÜÜRITUD! (1).png
ÜÜRITUD! (3).png

Välja tn 6, Rapla linn, RAPlamaa

73 000€

3 Tuba

 

Müügile on saabunud väga maitsekalt renoveeritud 3-toaline korter, mis asub 4-kordse maja neljandal korrusel, mis teeb need rohelised vaated ning päikeseloojangud eriti nauditavaks.

STAADIONI 8, KAEREPERE, Raplamaa

49 990€

3 Tuba

 

Kaerepere keskuses asuval korterelamul on 3 korrust ning korter ise asub teisel korrusel. Maja on vastavalt võimalustele ja vajadustele ka renoveeritud. Näiteks on majas täielikult renoveeritud trepikojad ning ka katus on soojustatud ning renoveeritud. 

ÜÜRITUD! (2).png
ÜÜRITUD!.png

õie põik 1, nõmme, tallinn, harjumaa

400 000€

9 Tuba

 

Müüki on tulnud ideaalne suurepere või mitme leibkonna maja idüllilises Nõmme looduses. 244.5 m2 maja on oma olemuselt väga avar ning praktiline igal korrusel.

 
Luise 27

LUISE 27, KASSISABA, TALLINN

690€

3 Tuba

 

Üüriturule on saabunud valgusküllane skandinaavia stiilis 3-toaline möbleeritud korter Kassisabas, mis vabaneb juba 3.oktoobril!

ÜÜRITUD

tungla 8, nõmme, TALLINN, harjumaa

790€

4 Tuba

 

Korter on värskelt renoveeritud ning möbleeritud (enamus mööblist on uus, vajadusel saab ka ilma mööblita). Põrandaid katab soe naturaalparkett ning korterist avaneb imeline vaade mändidele.

ÜÜRITUD.png