-25%

MUST REEDE!

Miks otsutasime teha kinnisvara ettevõttena MUSTA REEDE pakkumise? Just selleks, et anda inimestele veel parem võimalus tutvuda maakleri (loe: kinnisvara inimese) teenusega ning seeläbi aidata meil ka head teha.

Oleme selle seekord planeerinud nii, et me anname võimaluse kasutada meie teenust 25% soodsamalt ning lisaks kingime omalt poolt veel kõikidele sel perioodil koostöösse astunud klientidele hindamisakti (sinu võit kuni 300€).

cytonn-photography-n95VMLxqM2I-unsplash.

Meile meeldib, et saame läbi MUSTA REEDE pakkuda veel rohkem koostööd kinnisvara turule ning seeläbi saame veel heategevust teha, sest kogu mustast reedest tulnud tulust läheb 10% heategevusse. Kuhu? Me veel ei tea täpselt, kuid mõtleme selle välja koos oma klientidega ning kajastame seda kindlasti oma kodulehel ning FB fännilehel.

 

 

Kuidas toimida MUSTA REEDE pakkumise puhul?

Kõik on väga lihtne! Täida meie kontaktvorm, kirjuta lühidalt oma soovist või objektist, millega saame sind aidata nind vajuta “SAADA”. Võtame teiega ühendust 1-2 tööpäeva jooksul ning siis saame kõigest täpsemalt arutada! Edukate tehinguteni!

TASUTA 
HINDAMISAKT

KLIENDID MEIST

MILHOM kinnisvara abil leidsin endale kodu kiiresti ja valutult!

Kuna tegemist oli minu esimese kinnisvaratehinguga, siis meeldis mulle väga, et Aimika ja Martin pakkusid mulle tuge ja nõu kõikides küsimustes kogu protsessi vältel ideest teostuseni. Mina hindan väga sõbralikku, vahetut ja ausat suhtlust ja seda see nendega ka alati on!

Väga suureks abiks oli nende tehtud põhjalik uurimistöö kõikide objektide kohta, mistõttu saime kiiresti välistada need, mille puudusi mina ise ei oleks osanud märgata. Kuna jäin ilma nii mõnestki huvipakkuvast objektist, siis oli abiks Aimika visadus mulle siiski õige kodu leida ja mitte alla anda. Samuti oli väga palju kasu Martini ehitusalastest teadmistest objektide kvaliteedi kontrollimisel.

Suur aitäh Teile!

- Jana Lodjak

14523206_10210828688018942_2644436892252

Aitäh, võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust!

MUSTA REEDE PAKKUMINE

MEESKOND

P1170272.jpg
MARTIN NEEME

Kinnisvara inimene

martin.neeme@milhom.ee

+372 56 266 672

P1170301_pp.jpg
AIMIKA MÜRKHEIN

Kinnisvara inimene