mooni tn 9, luige, kiili vald, harju maakond

MAJA I MÜÜK

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/51
P1170272.jpg

Martin Neeme

Kinnisvara inimene

5

Tuba

4

Magamistuba

1

Vannituba

151.6
m2

209 000€

Kommunaalarved suvel : 50

ja talvel: 150

MAJA

Mõnus kahekorruseline maja on ehitatud 2008 aastal. Viimased 6 aastat on tehtud majas järjepidevalt värskendustöid, et maja ikka hea ja kaasaegne välja näeks. Maja on ehitatud Fibo plokist ning, et ikka soojem oleks, on paigaldatud 2x pakettaknad. Maja üldpind on 170 m2, mis jaotub mõnusalt suurteks ruumideks kahe korruse peale. Hetkel on majas 5 tuba. Majal hetkel puudub küttesüsteem, kuid on olemas valmidus.

1.KORRUS

Esimesel korrusel võtab Teid vastu kohe suur esik koos sisse ehitatud garderoobkapiga, kuhu saab väga palju majapidamises vajaminevaid asju mahutada. Kohe esikust viib puidust trepp teisele korrusele.
Esimesel korrusel on veel kaks täpselt paraja suurusega ning mahedates toonides magamistuba. Jagamiseks tervele suurele perele on ka kohe suur elutuba koos väga suure avatud köögiga. Köök on ehitatud täispuidust ning sinna mahub vajadusel terve perega kokkama. Elutoa teeb veel eriti mõnusaks ja soojaks kamin, mille korsten ühtlasi kiirgab soojust ka teisel korrusel.
Esimesel korrusel paikneb ka veel mõnus mullivanniga vannituba, kuhu mahub ka mitmekesi aega veetma. Vannituba on kokku ehitatud wc-ga.


2.KORRUS

Teisel korrusel on veel 2 tuba, millest suuremal toal on väga lihtsasti võimalik välja ehitada eraldi wc/vannituba. Lisaks on suuremas toas veel mõnusad katuseaknad, kust on vahest väga mõnus öiseid tähti vaadata.

ABIHOONE

Majal on olemas ka hoovi nurgas abihoone, kuhu saab ära mahutada mitme talve puud ning ka aiatööriistad leiavad selles hoones oma koha. Abihoone suuruseks on ca 35 m2.

SAUNAMAJA

Saunamajas asub puuküttega saun ning suur eesruum, kuhu mahub kindlasti terve perega saunatama. Saunamajas on ka eraldi wc ning ka pesuruum, mis on viimistletud kauni looduskiviga. Saunamaja on ca 30 m2 suur ning on ühendatud abihoonega. Saunamaja ette on veel ehitatud väga mõnus terrass koos laua ja pinkidega, et saaks veeta mõnusaid suveõhtuid ka väljas ja näiteks grillida.

AED


Aed on pindalalt 1199 m2. Aia ühest nurgast leiab veel armsa kasvuhoone ja grillplatsi. Terve krunt on aiaga ümbritsetud, mis teeb ka koduloomadel liikumise vabamaks.

LISAD

Majja tuleb tsentraalne vesi, kuid on võimalus ka kasutada olemasolevat puurkaevu, mis on jagatud kõrval naabriga kahe peale. Logistiliselt asub krunt väga hea koha peal, Tallinna piirini vaid 10 minutit autosõitu.

ÜMBRUSKOND

Naabrid on väga rahulikud ning hoolivad. Tehakse ühisüritusi ning arvestatakse üksteisega.
Vahetusläheduses Kiili lasteaed (ca 2km), Raku järv (ca 3km), Lastehoid Roosiõis (ca 2km), Luige näituseväljak (suvisel ajal toimub palju näituseid, erinevad laadad, üritused jne – ca 2km), Kiili Gümnaasium (ca 3km), toidupoed Maxima, Konsum (ca 3km).


VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST

Lisad

  • suured aknad

  • saun 

  • suur köök

  • valgusküllane, avar

  • kamin

  • suur krunt

  • hea asukoht