MIKS MILHOM

 MILHOM kinnisvara on turul tuntud just oma väärtuste poolest. Me austame oma kliente ning teeme oma tööd südamega. Peame väga tähtsaks, et kõik osapooled on õnnelikud ning tunnevad just seda "õiget" tunnet oma vara müües, ostes või üürides.

 MILHOM kinnisvara vastab kõikidele kinnisvaraalastele küsimustele. Meie meeskond hoolitseb, et Teie kinnisvaratehing saaks lahenduse muretult ning Teie jaoks võimalikult väikse vaevaga. Seetõttu on ka meie kinnisvaraalane nõustamis- ja hinnastamisteenus täiesti tasuta.

MIDA

PAKUME

Computer Keyboard

KUIDAS

TÖÖTAME

 MILHOM kinnisvaral on valmisolek aidata teil müüa,

osta või üürida  kinnisvara. Meie meeskond on läbinud proffesionaalse ning kaasaegse koolituse kinnisvara alal, kus lisaks tehingute ning vara eripärale, on ka kaasatud pädev suhtlemisoskus,  meeskonnatöö ning modernsed turundus- ja müügivõtted.

 MILHOM kinnisvara peab lisaks kinnisvara ostu-, müügi-, ning üüripindade vahendamisele väga oluliseks ka kontaktide vahendamist. Seetõttu on meil valmidus Teid teenindada üle kogu maailma, sest just koostöös teiste maaklerite ning firmadega saame pakkuda täisväärtuslikku lahendust. 

 

KUS
VAHENDAME