STaadioni 17, KEHTNA, RAPLAMAA

KORTER I MÜÜK

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/40

Kommunaalarved suvel : 50

ja talvel: 150

P1170272.jpg

Martin Neeme

Kinnisvara inimene

2

Tuba

1

Magamistuba

2

Vannituba

50,9

m2

18 990€

Müüki on tulnud Kehtnas 2-toaline korter, mis asub väga hinnatud majas selles elurajoonis. Korterit on väga lihtsa vaevaga võimalik ehitada 3-toaliseks. Olemas näidiskorter! Küsi selle kohta kindlasti LISAINFOT!

 

KORTER

Korter on läbi maja planeeringuga, mis annab korterile palju valgust ning ühtlasi ka päike jõuab igasse ruumi. Pealelõunane ja päeva päike paistab sisse elutoa ning magamistoa akendest. Korteril on vahetatud kõik aknad ning köögis ootab uut omaniku äsja vahetatud köögimööbel. Korter asub väga privaatses ning looduskaunis kohas Kehtnas. Maja tagumiste akende taga on ilus kastanipuu aed, mis tagab sellise privaatsuse, et soovi korral on võimalik elada isegi ilma kardinateta. Korterisse tuleb soojus elektrikütte näol. See annab võimaluse valida ise, millal kütteperioodi alustada ja millal lõpetada. Võimalus kasutada väga soodsaid lahendusi. Küsi kindlasti LISAINFORMATSIOONI! 

 

TOAD

Kõikides tubades on suured aknad, mis annab korterile juurde väga palju avarust ja valgust. Elutuba on läbikäidav, sealt pääseb magamistuppa. Hetkel on korter 2-toaline, kuid lihtsa vaevaga on võimalus ehitada ka kolmas tuba juurde. Olemas täpselt samasuguse planeeringuga näidiskorter, mida saab soovi korral vaatama minna. 

 

KÖÖK

Korteris on väga suur köök. Niinimetatud L-kujuline, kuhu on mahutatud korralik köögimööbel ning ära mahub veel üsna suur söögilaud tervele perele. Köögist pääseb ka panipaika, kuhu on väga mugav mahutada hoidiseid, kuivained ning vajadusel ka kodumasinaid. Ka köögis on suur aken, mis annab köögile väga palju valgust ja avarust juurde. Köögi aknast paistab Kehtna põhikool ning selle lilleaed. Vastasmaju ei ole. 

 

ESIK/WC/VANNITUBA

Hetkel on korteril pikem esik, kuhu on mahutatud mahukas garderoobkapp, kuhu saab väga palju õueriideid või majapidamistarbeid mahutada. WC ja vannituba on korteris eraldi, mis väldib hommikusi järjekordi ning terve pere saab rahulikult enda hügieeni eest hoolitseda.  

 

MAJA

Majal on 3 korrust ning korter asetseb ka kolmandal korrusel, mis teeb vaated loodusesse veel eriti ilusaks. Majal on toimiv ühistu ning aktiivsed ja toredad naabrid. Maja ning maja ümbruskond on hoolitsetud ning korras. Majal on uuendatud fassaad, renoveeritud katus ning stiilsed ja turvalised välis- ja vaheuksed. 

 

LISAD

Maja all on ka keldriboksid igale korterile kasutamiseks. Parkimine on maja ees tasuta ning võimalusel saavad külalised parkida maja ees asetsevasse äsja ehitatud parklasse. Kehtnas on võimalus soetada endale ka garaaž, kus vajadusel autot hoida või muid vajaminevaid asju hoiustada. 

 

ÜMBRUSKOND

Vahetusläheduses on väga kaunis Kehtna mõisapark ja mõis. Mõisapargis on veel 2 tiiki, kus talveti on võimalus uisutada ning suveti saab nautida partide mängulisust tiigil. Lähedal on veel Coop kauplus, lasteaed, põhikool, kutsehariduskeskus, ilusalong, kohvik Eastern Outback, vallamaja, sportimiseks avatud staadion. Kehtnas asub ka lastele suur mänguvaljak ja skate park. Lastel on ühtlasi võimalus ka Kehtna Kunstidekoolis erivaid hobisi õppida ning väga populaarne on Kehtnas ka maadlus. Juba alates lasteaiast. Raplasse viib kergliikulstee, kus saab aastaringselt sporti teha. Bussiliiklus on väga tihe. Hea ühendust nii Rapla kui ka Türiga. Lähim rongipeatus asub 1,5 km kaugusel Keavas. 
Ca 500m kaugusel ka Kehtna veehoidla, kus on võimalus suveti ujumas käija, kala püüda ja päikest võtta.
 

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!Soovite osta, müüa või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgelt meie poole! 
Vajadusel aitame Teid pangalaenu taotlemisel, tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

Lisad

suured aknad

läbi maja planeeringuga 

suur köök

valgusküllane, avar

keldriboks

aktiivne ühistu

Tallinnasse vaid 60km