Ööbiku tn 3, RAPLA LINN, RAPLAMAA

KORTER I MÜÜK

Ööbiku 3, Rapla linn, Raplamaa
Ööbiku 3, Rapla linn, Raplamaa

MILHOM Kinnisvara

press to zoom
Ööbiku 3, Rapla linn, Raplamaa
Ööbiku 3, Rapla linn, Raplamaa

MILHOM Kinnisvara

press to zoom
Ööbiku 3, Rapla linn, Raplamaa
Ööbiku 3, Rapla linn, Raplamaa

MILHOM Kinnisvara

press to zoom
1/31
Martin Neeme MILHOM Kinnisvara inimene

Martin Neeme

Kinnisvara inimene

3

Tuba

2

Magamistuba

1

Vannituba

59,8

m2

68 000€

Kommunaalarved suvel : 80

ja talvel: 180

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV 18.02.2021 KELL 16.00-18.00

 

Müüki on tulnud ideaalne 3-toaline perekorter, mis sobib nii koduks, kui ka üürile andmiseks ning asub Rapla linna väga hinnatud rajoonis Ööbikus. KORTER ON KOHESELT VABA.

 

KORTER

Kivimaja 3.korrusel asuv 3-toaline korter on osaliselt värskendatud. Korterit soendab talveajal uuendatud süsteemidega keskküte. Korteril on läbi maja planeering, mis teeb terve kodu väga valgusküllaseks. Kõik toad on eraldi sissekäiguga, mis tähendab, et tagatud on igale pereliikmele täielik privaatsus. Korterisse sisse astudes on kohe suur esik, kus kõik pereliikmed mahuvad kasvõi korraga oma üleriideid riietuma. Korteril on kahekordsed pakettaknad ning kogu juhtmestik on vahetatud. 

 

KÖÖK

Kööki ehk korteri süda sisustab pisut aegunud kuid täiesti korralik ja kasutusvalmis köögimööbel ning ühtlasi avaneb ka imeilus vaade männimetsale. Köögiga tuleb kaasa pesumasin, külmkapp ja elektripliit.

 

VANNITUBA/WC

Vannituba ning wc on selles armsas kodus eraldi, et kõikidel pereliikmetel oleks võimalikult mugav oma hügieenitoiminguid läbi viia.

 

ELUTUBA

Elutuba on piisavalt suur, et lisaks tervele perele ka mõned külalised sinna ära mahuks. Elutoast avaneb vaade tagahoovi, kus on alati kõik hooldatud ning ka kõrval majad on renoveeritud. Elutuppa jääb uuele omanikule telekalaud. 

 

MAGAMISTUBA 1

1.magamistoas on olemas uuele omanikule suur riidekapp ning riiul. Magamistuppa paistab mõnus hommikune päike, mis teeb hommikused ärkamised eriti mõnusaks ning ühtlasi õhtuti peale tööd saab puhata ilma, et päike paistaks otse silma. Magamistoa lagi ja seinad on värskelt viimistletud ja värvitud. Põrandat katab liimitud kvaliteetne naturaalne parkett.

 

MAGAMISTUBA 2

2.magamistoas on lisaks avarale ruumile veel olemas rõdu, mis on suunaga ilusa rohelise ja vaikse sisehoovi poole. Samuti on ka selles magamistoas tehtud seinte, lae ja põrandate uuendus.

 

ÜMBRUSKOND

Konkreetne Ööbiku piirkond on perede jaoks Raplas väga hinnatud rajoon. See peaaegu linna südames, aga samas oma armas kodu männimetsa all. Kogu rajoon on teinud läbi aegade koostööd selleks, et rahu säiliks selles piirkonnas. Näiteks oli varasemalt võimalus sõita sealt majade vahelt nö läbi, aga nüüd tehti läbisõit võimatuks ning tänasel päeval eriti võõrast rahvast seal liikumas ei näegi. Maja ümber on veel vahvad metsarajad, mänguplatsid ning valgustus. Loomulikult on vahetus läheduses koolid, lasteaiad, toidupoed, kauplus Magaziin, toidukohad ning palju erinevaid teenuseid, mis Rapla linnale omane. 

 

LISAD

Korteriga tuleb kaasa ka standardsuuruses keldriboks, kuhu on väga mugav hooajaväliseid asju hoiustada. Korteri trepikodade igal korrusel on ka suured ühiskasutatavad rõdud, kus soovi korral on võimalus näiteks pesu kuivatada või lihtsalt värsket õhku käia nautimas. Parkimine on korraldatud otse maja ette ning tasuta. Trepikoda on turvaline ning ööpäevaringselt lukustatud. Naabrid on selles rajoonis väga kokkuhoidlikud ning sõbralikud.  

 

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!Soovite osta, müüa või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgelt meie poole! 
Vajadusel aitame Teid pangalaenu taotlemisel, tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

 Martin Neeme+372 562 66 672


martin.neeme@milhom.ee


Kinnisvara inimene


MILHOM Kinnisvara - www.milhom.ee
 

Aimika Mürkhein


+372 582 597 07


aimika.murkhein@milhom.ee


Kinnisvara inimene


MILHOM Kinnisvara – www.milhom.ee

 

“Kinnisvaratehing peab olema kui lihvitud teemant - lihtne, läbipaistev ja perfektne”

 - MILHOM Kinnisvara

Lisad

  • suured aknad

  • läbi maja planeeringuga 

  • suur köök

  • valgusküllane, avar

  • keldriboks

  • aktiivne ühistu

  • Tallinnasse vaid 60km