ÕIE PÕIK 1, NÕMME, TALLINN, HARJUMAA
MAJA I MÜÜK

press to zoom
Õie põik 1 MILHOM
Õie põik 1 MILHOM

press to zoom
Õie põik 1 MILHOM
Õie põik 1 MILHOM

press to zoom

press to zoom
1/54
P1170272.jpg

Martin Neeme

Kinnisvara inimene

9
Tuba

5
Magamistuba

4
Vannituba

244,5
m2

400 000€

IDEAALNE SUURPERE MAJA IDÜLLILISES NÕMME LOODUSES

 

Müüki on tulnud ideaalne suurepere või mitme leibkonna maja idüllilises Nõmme looduses. 244.5 m2 maja on oma olemuselt väga avar ning praktiline igal korrusel. Miljööväärtuslikul alal asuv kodu on oma avaruses mahutanud endasse 4 kööki, 3 tualettruumi, 3 duširuumi ning isegi puuküttega sauna, mida külmadel talveõhtutel on eriti mõnus nautida. Ideaalne suurpere maja on põhimõtteliselt igalt poolt läbikäidav, kuid samas on võimalus ka säilitada erinevate leibkondade täielik privaatsus.

MAJA
Kogu maja köetakse kahe õhksoojuspumbaga, mis tähendab, et selles majas ei ole mitte kunagi liiga külm, ega ka liiga palav. Soe vesi tuleb majja elektriboileri abiga. Majal on vahetatud ka kõik elektrijuhtmed ning ühtlasi ka torustik. Maja avarusele aitavad kaasa suured pakettaknad, millest on ideaalne ka toas olles ümbritsevat loodust nautida. Maja paberid on kõik korrektsed, sh 2021 valminud kasutusluba.

1.KORRUS
Hetkel võimaldab 1.korrus kahele erinevale leibkonnale elamist. Eesuksest sisenedes 52 m2 elamispinda koos kogu mugavustega ning küljeuksest sisenedes 41,3 m2 elamispinda. Mõlemas elamispinnas on ära kasutatud kogu avarust ning sisustus on üldiselt heledates ja soojades toonides. Garderoobilahendusi saab kasutada kui avatud garderoobi, kui ka kaetud garderoobi. Üldiselt on riiete ning oma isiklike asjade ladustamiseks piisavalt ruumi. Ühtlasi asub ka puuküttega saun esimesel korrusel, mida on võimalus kõikidel leibkondadel kasutada, ilme et nad häiriksid teiste privaatsust.

2.KORRUS
Maja teisele korrusele pääseb mõlemast sissepääsust täielikult teisi häirimata. 90,2 m2 elamispinda teisel korrusel sisaldab endas kogu avarust, idülli ning rahu. Teise korruse väiksemas magamistoas on ka terrass vaatega otse maagilisele vabaduse puiesteele. Loomulikult on olemas ka „master bedroom“, elutuba, köök, wc, duširuum (auru- ja massažifunksiooniga). 2.korruse eelis on veel see, et kõik magamistoad asetsevad eriti privaatselt – kõik eri otsades.

LISAD
Lisaks on veel majal ca 18 m2 suurune garaaž, kus enda autot hoida või miks mitte kasutada garaaži laona. Enamus pildil olev mööbel ning tehnika jääb uuele omanikule, mis teeb kogu sissekolimise ning idülli nautimise eriti lihtsaks. Maja hoovi mahub parkima vähemalt 4 autot.

ÜMBRUSKOND
Maja ning kogu krunt (598 m2) asub logistiliselt väga heas kohas. Vahetusläheduses on kõik eluks vajalik olemas – Rahumäe põhikool, Valdeku selver, loomakliinik, Männiku staadion, Nõmme huvikool, lasteaiad, erinevad toidukohad, Nõmme tennisekeskus, bussipeatus ca 100m, rongipeatus ca 500m. Lisaks on ümbruskonnas väga palju rohelust täis parke ning palju silmailu.

VÕTA JUBA TÄNA ÜHENDUST JA LÄHME VAATAMA!

Lisad

valgusküllane, avar

puuküttega saun

ideaalne asukoht

mööbel hinnas

suur parkimisala

rõdu

garaaź

ühistransport